Kapat
Elektrikli Minibüs 396 0

Fiat 2020 Ducato Elektrik Van’ı Tanıttı (Videolarla)

“Yeni Ducato Electric yarı ölçüsü olmayan bir araç: % 100 Ducato,% 100 Elektrikli.”

Fiat geçenlerde, Avrupa’nın en popülerlerinden biri olan Ducato MY2020 minibüsünün yeni versiyonunu tanıttı. En yeni nesil, tamamen elektrikli bir versiyonda da satışa sunulacak.

İtalyan üretici satışlarını başlatmak niyetinde Fiat Ducato Electric içinde 2020 yılında BEV sunan tüm vücut varyantları ve aynı yük hacmiyle dizel olarak sunulacak.

“Gelişimi, ticari araç kullanım verilerinin ve çeşitli görev türlerinin derinlemesine analizinin ve büyük müşterilerle ortaklığın bir sonucudur; bunların hepsi, yük ve performansı profesyonel kullanımın farklı taleplerine adapte eden ölçüye göre çözümler sunmayı amaçlamaktadır. “

Aynı kargo kapasitesine ulaşmak için (ve makul fiyatlandırma olduğunu tahmin ediyoruz), batarya paketinin kompakt olması gerekiyor. Beklenen menzil olacak bu yüzden muhtemelen 360 km (224 mil) menzile sahip olması bekleniyor.

Fiat Ducato Electric özellikleri:

  • NEDC döngüsünde 220 km (137 mil) – 360 km (224 mil) menzil için pil seçenekleri
  • 90 kW elektrik motoru pik gücü ve 280 Nm pik tork
  • Enerji kullanımını optimize etmek için hız 100 km / sa (62 mil / sa) ile sınırlandırılmıştır.
  • Geleneksel Ducato’da aynı yük hacmi varyantları 10m 3 17m için 3 ve 1.950 kg .

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir